תכנית המנטורים של קהילת בוגרי אפקה

Dream Big & Make It Happen

שתפו חוויה חיובית שלכם כצמד מהתהליך:
אלברט: "בעזרת היכולת של הראל לשאול שאלות ובכך לזהות את ההכוונה הראויה בכל זמן וסיטואציה בה אני נמצא, נוצרה חוויה של מיקוד והעצמה מטורפת".

הראל: "החוויה עבורי הייתה לשאול שאלות נכונות המציירות תמונה מתאימה וכך אני יכול לייעץ בצורה ממוקדת".

אלברט: "היכולת לענות תשובות ולקבל משימות מעצבות ומשם להגיע עם סט שאלות ממוקד חדש להמשך תהליך - היה חוויתי בטירוף". 

 

משפט משותף וקצר שיתאר את הדרך שלכם כצמד:
"מה הערך בפעולה ולאיזה מטרה זה מתקשר"

 
מהו ערך מוסף או יעד שהושג עבורך?
הראל:"לראות את השינוי שקורה לאורך זמן - בגרות, הסתכלות רחב על הדברים, לראות את החניך גדל ומתפתח - מאד מרגשת ומספקת ההתפתחות של החניך להבין גם את התמונה הרחבה וגם לאפשר לו הבין את עצמו בצורה יותר טובה, ממוקדת ומדויקת"

אלברט: "היכולת שלי לכוון את עצמי למטרות החברה, להבין את הדרישות המקצועיות והמיומנות הנדרשת לראש צוות ובכללי לתפקיד ניהול לעומת תפקיד פיתוח וכיצד הן באות לידי ביטוי כאשר אני המוביל של הפרויקטים או הצוותים. מצד שני לבחון איך כדאי ורצוי להציב לעצמי מטרות אישיות בתוך הארגון, לבנות אסטרטגיה להשגתן ולגזור מפה פעולות שיתרמו להגיע ליעד זה, כמו להציג לממונים עלי איך היעדים שהצבתי עבורי באים לביטוי בהלימה עם מטרות החברה עם המשאבים הקיימים. וכמובן התובנה שבשביל ללמוד תחומים חדשים לאו דווקא יש צורך בקריאת ספרים או צפייה במצגות. לכל אחד יש את הדרך הנכונה לו ללמידה ומפיק ממנה את הערך המקסימלי".


האם תמליצו לבוגרים/ות להשתתף בתכנית המנטורים הבאה?
"לחלוטין כן.כי התהליכים החל מההתאמה ועד להדרכה היו ברמה מקצועית ולא פחות חשוב, רמת ההתערבות של הגורמים המקצועיים לא הייתה מעיקה! ההתערבות הייתה מותאמת לצורך וזה דבר מבורך שלאו דווקא קורה בתוכניות מנטורים. מדובר פה בסיכון נמוך אם זה לא יצלח, לעומת תשואה מטורפת במידה וזה יצליח".