בעוד שניהם על מדים, בעיצומו של שירות מילואים מבצעי במסגרת מלחמת "חרבות ברזל", נפגשו בוגרי אפקה, רותם מי-טל וטל דותן בשטח.
השמחה על המפגש הייתה כפולה. גם פנים מוכרות וגם בשורה מרגשת: העמותה אותה הקים מי-טל, IL-ISF, "עמותת חרבות הברזל" אשר מנגישה מענקי סיוע כספיים מתורמים מהקהילה היהודית בארה"ב לסטרטאפים אשר המייסדים שלהם נקראו לבצע שירות מילואים פעיל, בחרה ב-DIVO, הסטארטאפ של דותן, להיות בין הראשונים לקבל מענק.
בחירה זו איפשרה לדותן, בוגר הנדסת חשמל (2018), לקבל את החמצן שנדרש לו כדי להמשיך ולפתוח את הסטארטאפ שהקים, אפליקציה מבוססת מציאות מדומה עבור מועדוני ספורט בישראל ובעולם השואפת לחבר בין האוהדים למועדוני הספורט באופן אינטראקטיבי.

ההיכרות בין השניים נולדה שנה וחצי מוקדם יותר, בתוכנית המנטורים לבוגרי ובוגרות אפקה. השניים צוותו יחד כשרותם מי-טל בתפקיד המנטור וטל דותן – חניך.
מי-טל, בוגר הנדסה מכנית (2010), הינו מנכ"ל של מספר חברות, בהן "רובל חדשנות". החל מהשביעי באוקטובר גויס מי-טל לשירות מילואים ובזמן זה קיבל פניות רבות מסטארטאפיסטים אשר אינם מצליחים לתפעל באופן מלא את המיזמים שלהם כתוצאה מהגיוס לשירות מילואים. כשאחת מהפניות הייתה של החניך שלו, טל דותן. מי-טל פנה לקהילה היהודית המבוססת בארה"ב וכך הוקמה IL-ISF בראשה הוא עומד, אשר פועלת בשיתוף עמותת 3-C-501 האמריקאית ומספקת סיוע כספי ראשוני מידי למיזמים טכנולוגיים, מהלך משמעותי שסייע לדותן ולסטאטאפים רבים נוספים לשרוד את התקופה.

רותם מי-טל מספר: "הרעיון מאחורי ISF-IL הוא להעניק באמצעות הקהילה היהודית המבוססת בארה"ב, מענקי "עזרה ראשונה פיננסית מיידית" וזאת כדי להציל סטארטאפים שהמייסדים שלהם מבצעים שירות מילואים במלחמה, המלחמה לא תעצור את הסטאראפ-ניישן וגם לא את היזמות הטכנולוגית הישראלית כחול לבן".