בתמונה: גיא קלפ

חברת יוקליד הנדסת מערכות של בוגר אפקה, גיא קלפ, נרכשה ע"י אורביט בתמורה של עד 14 מיליון ₪

ברכות לגיא קלפ, בוגר הנדסה מכנית שלנו (מחזור 7, 2005), מייסד ומנכ"ל חברת יוקליד הנדסת מערכות, על המיזוג עם חברת אורביט מערכות תקשורת שרוכשת 100% מהונה המונפק והנפרע של חברת יוקליד הנדסת מערכות בע"מ, בתמורה של עד 14 מיליון ₪ .

יוקליד הנדסת מערכות מפתחת מסובבי אנטנות המשמשים למערכות עקיבה לתחום המל"טים, הרחפנים, מערכות תצפית ומכ"מים. לחברה מגוון רחב של פתרונות הנותן מענה החל ממערכות מוקשחות קרקעיות או רכובות, בעלות דיוק גבוה, ועד למערכות נישאות או מוטסות קלות משקל המתמודדות עם תנאי סביבה קשים ועם הדינמיקה של הפלטפורמה עליה היא מותקנת. החברה מבצעת פרויקטים עבור חברות ביטחוניות עם צוות קטן ואיכותי, עם תודעת שירות גבוהה והבנת צרכי הפרויקט מול הלקוח.

אורביט מערכות תקשורת עוסקת בפתרונות לניהול קשר ושמע במערכות מוטסות, טרמינלים לתקשורת לוויינית מוטסת וימית. עסקה זו מבוצעת כחלק מתוכניותיה של אורביט להרחבת והשלמת סל המוצרים אותם מציעה כיום החברה ללקוחותיה. בכוונת החברה לפעול למיצוי הסינרגיה בין הפעילויות והיכולות הקיימות בחברה כיום לבין פעילותה הנוכחית והעתידית של יוקליד.

לדברי גיא קלפ,"אני מברך על המיזוג. מטרת צעד חשוב זה עבורנו היא הקניית יכולות גבוהות יותר בעזרת אורביט והגעה לשווקים חדשים תוך שמירה על הדינמיות "של היחידה".

לסיקורים המלאים>

https://www.funder.co.il/article/127037

https://www.sponser.co.il/Article.aspx?ArticleId=107252

https://www.calcalist.co.il/market/article/h1rah2rof

https://www.israeldefense.co.il/node/53158


לעמוד הלינקדאין של גיא קלפ>> https://www.linkedin.com/in/guyklap/