מועדוני חדשנות

רוצים לשלב בין הנדסה לאהבה נוספת שלכם?

הצטרפו לאחד ממועדוני החדשנות שלנו. 
מרכז החדשנות והיזמות מעודד התארגנויות של סטודנטים, בוגרים וסגל סביב נושאים הנוגעים בתחומי העניין שלהם. ולכן קורא לכם להקים או להצטרף לאחד מהמועדונים שלנו שמטרתם לגעת ב"נשמה" של הסטודנטים ושאר קהלי היעד דרך פניה אל נושא שקרוב לליבם ולהציע להם להשתתף בפעילות כיפית שמשלבת הנדסה ואת התחום האהוב. אנו מאמינים שכל אחד ירצה להשקיע שעה-שעתיים בשבוע בתחום שהם אוהבים ומדליק אותו ולמצוא דרכים לשלבו עם המקצוע שהוא לומד באמצעות עיסוק בחדשנות טכנולוגית שרלוונטית לתחום. הפעילות של כל מועדון שיפעל תחת המטריה של מרכז החדשנות, תתבסס על חדשנות ויזמות טכנולוגית בתחום הפעילות של המועדון, ובעיקר על הרצאות אורח, פתרון אתגרים וביצוע פרויקטים חדשניים בשביל הכיף והחוויה.

דוגמאות לתחומים להקמת מועדוני חדשנות
מוזיקה, אומנות, עיבוד דיבור ואותות, בישול, קיימות והנדסה מעגלית, ספורט, פתרונות לאוכלוסיות מיוחדות, רפואה, גיימינג, חקלאות, רכב ו/או תחבורה חכמה, HLS ובית חכם, אווירונאוטיקה ורחפנים ועוד ועוד. * התחומים צריכים לשלב הנדסה וחדשנות

מתווה פעולה כללי למועדון לכל מועדון יהיה מנהל שיריץ את המועדון. המנהל יכול להיות סטודנט, חבר סגל, בוגר או איש חיצוני, מעולם התוכן של המועדון וכזה שהתחום בוער בעצמותיו ליצירת מחויבות ורצינות, המנהל יקבל החזר הוצאות חודשי סמלי. אם מדובר בסטודנט הוא יקבל מלגת שכר לימוד מלאה. ההתקשרות עם מנהל המועדון תהיה קצובה בזמן ותלויה בקיום פעילות במועדון וביכולותיו לגייס חברים פעילים. המועדון יקיים מפגשים בתדירות של פעם בשבוע-שבועיים בשעות אחהצ/ערב. המפגשים יהיו היברידים, גם פיזית וגם ב- זום בהתאם לנסיבות ולהנחיות משרד הבריאות. כל מועדון יגדיר לפחות אתגר אחד בסמסטר שיהווה מטרה קבוצתית ליצירת עניין ועשיה אקטיבית. לפחות אתגר אחד שיוצע על ידי המועדון יהיה פתוח גם לכלל קהילת החדשנות והיזמות של המכללה. בכפוף לנאמר לעיל, האופי הספציפי של פעילות כל מועדון ותכני המפגשים יקבעו על ידי מנהל המועדון והחברים בו.

קריטריונים להצלחת מועדון כל חבר מועדון משתתף בלפחות 3 מפגשים בחודש. מתוכם לפחות פעם אחת במפגש פיזי (בכפוף לנסיבות ולהוראות משרד הבריאות). למועדון יש 25-45 חברים ובכל מפגש משתתפים 20-30 איש. והרבה סקרנות חדוות יצירה וכיף (-: