כמה תרוויחו בתור מהנדסים מתחילים?

"מהנדס" הוא הרבה יותר מתואר מכובד, אלא גם מקצוע המאפשר יציבות כלכלית, סיפוק אישי והגשמת חלומות. כיום תחום ההנדסה כולל תת דיספלינות הקשורות לתחומים שונים, המובילים לתפקידים בכירים עם אופק קידום מהיר. קבלו את המדריך שיעשה לכם סדר, ויותר מכך, יספר לכם כמה תרוויחו. 

בעולם הקפיטליסטי של ימינו, יש לשקול כל צעד, ולחשוב היטב על העתיד. לבחירת תחום הלימוד תהיה השלכה ישירה על אורח החיים שלכם בתום הלימודים. אם כבר הגעתם לכתבה הזו, אין לנו ספק שאתם מסוג האנשים הרוצים לבסס את עתידם הכלכלי עוד לפני בחירת התואר הראשון. אז עכשיו לפני שתעשו את הצעד המשמעותי לתחילת דרככם האקדמית, חשוב לנו לשקף לכם מבט על המצביע על התהליך, ומסכם את השאלה החשובה באמת, מה יצא לכם מזה בסוף.

רגע לפני ההחלטה המשמעותית והמרגשת של מה תרצו לעשות כשתהיו גדולים, אתם צריכים לבוא מוכנים. שוק התעסוקה כפי שאנחנו מכירים אותו הולך ומשתנה לנגד עינינו, ואם אתם רוצים למצוא את עצמכם מגשימים את החלומות שלכם מחר, תצטרכו להחליט כבר היום על מסלול הלימודים שינתב אתכם לשם. אנחנו לא יודעים לגמרי לאן תוביל אותנו המהפכה הזאת, אבל דבר אחד כבר ברור: עולם ההנדסה יהיה מפתח הכניסה אליה, כי השינויים המתרחשים ללא הרף, הטכנולוגיות המתקדמות והשיטות החדשניות, מצריכות יותר ויותר מהנדסים שיובילו את כולנו בעידן החדש הזה. קחו בחשבון שכבר מההחלטה לבחור את תחום ההתמחות ההנדסי שלכם, אתם טווים את הקריירה העתידית שלכם, את רף השכר שתוכלו לקבל ואת מקומות העבודה החדשים בהם תוכלו להשתלב.

אז איך תדעו איזה מהתחומים לבחור ואיך תבטיחו שתקבלו את הכלים והמיומנויות שבאמת יעזרו לכם בשטח? בדיוק בשביל זה שוחחנו עם עינת חצבני, מנהלת מרכז קריירה במכללה שעשתה לנו סדר בין כל מקצועות ההנדסה שנלמדים במכללה האקדמית להנדסה אפקה, ומה תוכלו לעשות איתם רגע אחרי שתסיימו את הלימודים.

אחת הדרכים לדעת מה הכי מתאים לכם היא להגיע לפגישת ייעוץ שבה יותאם לכם המסלול הנכון ביותר עבורכם >>