סטודנטים

הסטודנטים שלנו
More Pain More Gain


יש את המקומות האלו, שאתה יודע שאתה הולך לעבוד יותר קשה ולהנות מזה. אפקה יזמות היא מקום כזה. לעשות פרויקט יזמי כפרויקט גמר, מבטיח לך חוויה מיוחדת לכל החיים, בתוכנית יוקרתית שאינה מתאימה לכל אחד. מכיוון שבסיס הפרויקט הוא ליצור מוצר אמיתי וחדשני, אתה יכול להיות בטוח שהאתגרים יגיעו גם מהכיוון השיווקי וגם מהכיוון הטכנולוגי. מהצד השיווקי אתה תקח חלק בפגישות עם יועצים, לקוחות ושותפים פוטנציאליים, ותציג להם את המוצר. מהצד הטכנולוגי, אתה תהיה אחראי על הפיתוח של המוצר, לכן תצטרך לגלות יצירתיות בפתרון בעיות והתאמת המוצר לשוק. כל זה במקביל לחובות האקדמיות הרגילות של הפרויקט.
הבנת כבר שאתה הולך לעבוד קשה יותר, אז כדאי גם שתזכור שאתה הולך לעבוד לפרק זמן ארוך יותר. בעוד שפרויקט גמר אקדמי מסתיים עם הגשת ספר הפרויקט, פרויקט יזמי ממשיך הלאה, לשלב החשוב ביותר שהוא שלב המסחור. בשלב זה נחפש שותפים מימוניים או עסקיים שיאפשרו לפרויקט להמשיך לתפקד כמיזם עצמאי.

מה שאנחנו מחפשים בסטודנטים שלנו:

 1. ראש גדול
 2. רצינות
 3. נכונות לעבודה קשה
 4. התמדה
 5. יכולת עמידה בלחץ
 6. יכולת עבודה עם הרבה ממשקים (פנימיים וחיצוניים) במקביל

כסטודנט המבצע פרויקט באפקה יזמות תוכל להנות מהיתרונות הבאים:

 • תעבור חוויה מיוחדת בתכנית יוקרתית
 • תפתח מוצר אמיתי וחדשני כבסיס להקמת מיזם
 • תרכוש בעלות בנכס (המיזם המתהווה)
 • תהיה ממציא בפטנט
 • תעשיר את קורות החיים
והבונוס...
 • תקבל 10 נ"ז במקום 8
אם אתה עשוי מהחומר הנכון, אתה מוזמן לפנות אלינו ולבחון את התאמתך לביצוע פרויקט גמר יזמי.
למצגת לסטודנטים "אפקה יזמות – מה זה? ולמה זה כדאי?">

הנה חלק מהדברים שהסטודנטים שלנו,
חושבים על ביצוע פרויקט גמר באפקה יזמות:


"אפקה יזמות חשפה בפניי עולם חדש אותו לא הכרתי. למדתי כיצד לחשוב "מחוץ לקופסה" ולחקור רעיונות וכיוונים שונים. למדתי איך לתכנן פרויקט, לממש אותו ולנסות למכור אותו אחר כך.
במסגרת הפרויקט באפקה יזמות, נחשפתי לעולם היזמות האמיתי הכולל את נסיונות הפריצה ואת החיפוש אחר ההשקעה. החל מפגישות עם משקיעים פרטיים, גופים ציבוריים ועד חממות טכנולוגיות.
אני ממליץ לכל אחד שמחפש את ה"משהו מעבר" בפרויקט הגמר שלו, לחבור לאפקה יזמות ולקחת חלק בפרויקט הנדסי אמיתי."
פלג בכר – עט לטיפול בדיסגרפיה

"חיפשתי פרויקט גמר עם תכלית, לא רק תיאוריה אלא פרויקט שיהיה מעשי ומוחשי ויקדם אותי במישורים נוספים...
את הפרויקט ליווה צוות מקצועי משובח ...יחד ניתחנו את השוק תוך פגישות עם לקוחות קצה פוטנציאלים, בה הכרתי אנשי מפתח במשק שעזרו לנו לאפיין ולהגדיר את המוצר שלנו, ערכנו והגשנו בקשה לפטנט, בנינו תוכנית עסקית שכללה גם פגישות עם ספקים והכנת מודל בתלת מימד לצרכים שיווקיים, קיימנו מספר פגישות עם משקיעים פוטנציאלים וחממות טכנולוגיות.
אני לוקח איתי מהפרויקט הזה ניסיון טכני ומעשי, חברים וקשרים חדשים ובטחון למיזם הבא.
אני מזמין אתכם להתרשם מהפרויקט במשרדי אפי״ז"
איתי אסולין - קאראוגרף

"
מהיום הראשון שלי במכללת אפקה רציתי לעשות ... פרויקט כזה שיהיה מעניין, מאתגר ועם ערך מוסף.
כמו כן, רציתי תמיד להתעסק בפרויקט יזמי, כזה שיפתח אותי לעולם היזמות גם מבחינה מנטלית וגם מבחינה מקצועית (מושגים ביזמות, כתיבת פטנט, פגישות עם אנשי ידע ועוד) שלא נדבר על ה 10 נ"ז, הקשרים עם התעשייה בדרך ישירה או עקיפה שייווצרו במהלך הפרויקט.
אבל למי שבא מרצון אמיתי לעבוד, להשקיע ולתת מעצמו בלי "לחפש את הציון", אפקה יזמות תעמיד בפניו צוות מקצועי (לא רק מאפקה יזמות), ליווי אישי ואכפתי!
הסיבה שהתקבלתי לעבודה הייתה שאחד הממליצים שלי היה מ "אפקה יזמות" ששיבח אותי רבות בפני מעסיקי הנוכחיים היום. דבר שהתברר לאחר מכן (עם המנהלים שלי) כמכריע לקבלתי לעבודה.
אני ללא ספק מרגיש איך העובדה שעשיתי פרויקט יזמי ב "אפקה יזמות" משפיעה עלי בגישה שלי לעבודה! הדבר תורם גם לי אישית וגם מקדם אותי מול מעסיקי!"
רועי אלקלעי – שקילת משאיות בתנועה