שיתופי פעולה אפשריים

יזמות של ממציא

תן לנו בעיה טובה לפתור, נתמודד איתה עד שהפתרון יגיע לשוק, ונשמור לך חלק מזכויות המייסדים. יש לך בוודאי כמה בעיות מעניינות להציע. אנו מוכנים לקבל גם פתרונות, אבל את חלקך בשותפות תקבל גם אם תביא רק בעיה. 

למי שייכת ההמצאה?

יזמות של ממציא פתרון

קיבלנו כמה בעיות טובות לפתור, אבל לא בכולם הפתרון הוא טריוויאלי. אם אתה אוהב אתגרים וחושב מחוץ לקופסה, בוודאי תרצה לחלוק איתנו את דרך הפתרון שאתה מציע. אם צוות הפרויקט יישם את הדרך שאתה מציע, יישמר לך נתח מזכויות המייסדים בגין היותך ממציא הפתרון.

יזמות של סטודנט

בחר בפרויקט שלנו לעבודת הגמר שלך, ותפתור בעיה אמיתית וחשובה, וגם נשמור לך זכויות מייסדים. 

מעבודת הגמר לביזנס

למהנדס ותיק המחפש עניין

בוא להנחות סטודנט שלנו בפרויקט הגמר שלו, תקבל שכר הנחיה צנוע ותהיה חלק בלתי נפרד מקבוצת המייסדים, בכל אחד מהפרויקטים שתנחה.

יזמות של משקיע פרטי

היה המלאך שלנו. בחר לך אחד מהפרויקטים שלנו. מכיוון שיש לנו פרויקטים בתחומים שונים ומגוונים, אנו בטוחים שתמצא אחד הקרוב לליבך. השקע בנו סכום קטן ברמה של טרום-זרע, וכל המייסדים יפנו לך אחוזים משמעותיים בזכויות. נייצר ביחד ערך גדול בהרבה עם פתרון יצירתי, מוגן בפטנט, לבעיה אמיתית בתחומי העניין שלך.

יזמות של מוביל עסקי 

אם אתה איש טכנולוגיה מנוסה או איש עסקים עם קבלות, ותהיה מוכן לחלוק את ניסיונך עם סטודנט חדור מוטיבציה שעוד לא עשה את זה, בוא להיות מוביל עסקי באחד הפרויקטים החדשניים שלנו. בחר לך נושא בהתאם לאג'נדה המדברת אליך, תהיה שותף בזכויות למוצר, וכל מה שתשקיע הוא ייעוץ, פתיחת דלתות וסימון הכיוון.

לקבלת פרטים נוספים על תוכנית המובילים העסקיים:

ברושור מובילים עיסקיים

מודעת מובילים עסקיים