חדש ובלעדי לאפקה!
תואר שני .M.Sc
בהנדסת מערכות אנרגיה
והספק חשמלי עם אפשרות לתזה
​בשני מסלולי התמחות​אפקה משיקה תוכנית לימודים ייחודית המעניקה לסטודנטים
מומחיות ראשונה מסוגה לתחום האנרגיה והחשמל ותשלב בין
הנדסה מכנית להנדסת חשמל. התוכנית גובשה בעקבות דרישה
​למהנדסים ייעודיים בתחום והתפתחות מואצת שלו בשנים האחרונות
נותרו מקומות אחרונים
מלאו את הפרטים
​והצטרפו לתוכנית הייחודית:
רוצה לקבל מידע על תכניות הלימוד באפקה

מסלול מערכות הספק חשמלי


בעולם שלא מפסיק לצרוך חשמל, חשוב שהיד הנכונה תהיה על השאלטר. מסלול מערכות הספק חשמלי ייתן לכם את הכלים, המיומנויות והידע לתכנן, לפקח ולספק חשמל לערים חכמות, מפעלים ותשתיות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ויעילות במיוחד.

מסלול מערכות אנרגיה


טורבינות רוח, גז טבעי ודלקים מחומרים מפתיעים כמו תירס זו רק ההתחלה. שוק האנרגיה הולך וצובר תאוצה וניהול חכם שלו חוסך לארגונים וחברות מיליונים מדי שנה. המסלול למערכות אנרגיה ייתן את הבוסט הרלוונטי בדרך למומחיות, מקצועיות והובלה של שינויים טכנולוגיים חסרי תקדים.

מסלול מערכות הספק חשמלי
עם תזה


הכבישים בהם נסע בעתיד, כבר יטעינו את הרכב שלנו. רוצים להיות אלו שיגרמו לזה לקרות? מסלול מערכות הספק חשמלי עם תזה יאפשר לכם לחקור, להבין ולהוביל פיתוחים טכנולוגיים-חשמליים חדשניים. למסלול מצטרפים בתום שנה א' ובהגשת בקשה ייעודית בנוסף סטודנטים שיעמדו בתנאי ועדת הקבלה יזכו לפטור משכר הלימוד ולמלגת קיום מיוחדת שתאפשר התמקדות במחקר.
מסלולי ההתמחות

מסלול מערכות אנרגיה עם תזה


אף אחד לא דמיין שרכב ייסע בלי דלק, ששכונות שלמות יפעלו באמצעות אנרגיה סולרית או שפסולת ממוחזרת תניע מפעלים שלמים. אבל יש את אלו שחושבים אחרת. המסלול למערכות אנרגיה עם תזה שאליו מצטרפים בתום שנה א' ובהגשת בקשה ייעודית ייתן לכם את הכלים לחקור, לחשוב מחוץ לקופסה ולעמוד מאחורי המהפכה האנרגטית הבאה. סטודנטים שיעמדו בתנאי ועדת הקבלה אף יזכו לפטור משכר הלימוד ולמלגת קיום מיוחדת שתאפשר התמקדות במחקר.