טיפים נבחרים לשנת הבוגר הראשונה!

 
טיפים נבחרים לשנת הבוגר הראשונה!

הדיפלומה הינה מסמך מקורי חד פעמי -
אנו ממליצים לכם לסרוק, לצלם ולשמור במקום זמין. לא יהיה ניתן להנפיק עבורכםדיפלומה נוספת.

לא להיפרד מהמודל! גישתכם למודל חשובה להמשך הדרך. ייתכן ובצמתים שונים בקריירה שלכם יבקשו מכם להציג רשימת קורסים, סילבוסים ופרטים נוספים ממהלך הלימודים. כל אלו שמורים עבורכם במודל לתקופה הקרובה.

שכחתם סיסמה? עדכון סיסמה דרך האתר.

המשך לימודים - כבית האקדמי שלכם להנדסה אנו מזמינים אתכם לבחון את מגוון אפשרויות לימודי ההמשך המוצעים לבוגרים. למידעאודות תוכנית הלימודים לתואר שני יש לפנות לייעוץ לימודים. פרטים אודות לימודי חוץ מפורסמים באתר.

רשתות חברתיות - כדי לקבל עדכונים או לקדם שיח מקצועי, התקשרויות מקצועיות ועסקיות בין חברי הקהילה, שמרו על ערוצי הקשר. הצטרפו לדף הפייסבוק "רשת בוגרי מכללת אפקה", וודאו בלינקדאין, שיוך אקדמי עדכני בפרופיל שלכם. עדכנו אותנו אם שיניתם כתובתדוא"ל או מספר נייד כדי שנוכל לשמור אתכם מעודכנים.

קהילת הבוגרים והבוגרות - כצעד ראשון שלכם בקהילה מומלץ לקחת חלק בפעילויות קהילת הבוגרים ובפרט באלו המיועדות לבוגריםהצעירים, כגון: תכנית המנטורים ושבוע קריירה בהנדסה. מטרת פעילויות אלה היא לאפשר לכם הזדמנות להיפגש עם הבוגרים המנוסים יותר,ללמוד מניסיונם, לקבל מהם השראה ולהתעצם מההון האנושי של קהילת הבוגרים שלנו.

המרכז לקריירה בהנדסה - ממשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום התואר. יש לכם כתובת להדרכות, למפגשי זרקור עם מעסיקים ולפגישותייעוץ בכל צומת וקבלת החלטות בקריירה. המרכז מציע לכם גם מאגר משרות מדוייק, זמין ועדכני לסטודנטים ובוגרים בהנדסה, באמצעות    . Afeka Jobs

רכז החדשנות והיזמות - מקיים מגוון פעילויות שיאפשרו לכם לרכוש ידע וכלים מעולם החדשנות לצד הגשמת החלומות היזמיים שלכם.מפגשים, סדנאות, שעות ייעוץ וגולת הכותרת - תוכנית AFEX - מאיץ לבוגרים בתחילת דרכם היזמית. התוכנית מתקיימת מדי שנה במהלך הקיץ. מומלץ להתעדכן בערוצי התקשורת השונים של קהילת הבוגרים.

חברי וחברות קהילת הבוגרים הוותיקים יותר הכינו עבורכם מספר עצות וטיפים להמשך הדרך:


הבוגרים והבוגרות המשתתפים:

דניאלה פופסקו | בוגרת הנדסת חשמל 2017
Hardware Engineer
SolarEdge

אביטל מרגלית | בוגרת הנדסת תוכנה 2005
Product Manager
SAP

טל דניאלי גלים | בוגרת הנדסת תעשייה וניהול 2010
Innovator and Experienced Software Engineer
Amdocs

שחר סבן | בוגר הנדסה מכנית 2010
AOS/AOI R&D Mechanics team leader
Orbotech

עמרי ג'ינו | בוגר הנדסה רפואית 2013
V&V Team Leader
Check-Cap