פספסתם את אוקטובר? אל תפספסו את השנה

חשבתם שפספסתם את הרישום לשנת הלימודים הקרובה ואתם רוצים להתחיל ללמוד? אז כדאי שתדעו שזה לא מאוחר, ממש ממש לא. זה בדיוק הזמן להירשם לסמסטר אביב שיאפשר לכם להתחיל ללמוד כבר בשנת הלימודים הנוכחית, ולקרב את העתיד שלכם כבר עכשיו אל ההווה. איך? כל מה שצריך לדעת על סמסטר אביב, ואת זה, תהיו בטוחים, אתם ממש לא הולכים לפספס; 

אז מה זה בכלל סמסטר אביב?

לימודי סמסטר אביב מתחילים למעשה בסמסטר ב', כבר בפברואר/מרץ של שנת הלימודים הזאת. במכללת אפקה ניתן להתחיל את לימודי התואר הראשון בהנדסה (B.Sc) בכל אחת ממחלקות הלימוד הבאות: הנדסת תוכנה, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת חשמל, הנדסה מכנית (הנדסת מכונות), הנדסה רפואית ומדעי המחשב, בהתאם לדרישות ולתנאי הקבלה המפורטים מטה. 


התחילו ללמוד בסמסטר אביב עוד השנה ותרוויחו שנת לימודים! השאירו פרטים:


למי מתאים?

אם פספסתם מכל סיבה שהיא את ההרשמה לשנת הלימודים שמתחילה באוקטובר, אתם עומדים בתנאי הקבלה ומעוניינים להתחיל ללמוד כבר השנה, אז המסלול הזה תפור עליכם בדיוק. חשוב לוודא את תנאי הקבלה הנדרשים, כמו גם לקבל פרטים נוספים על תכניות הלימוד, על מנת שתוודאו שאתם עומדים בכל הקריטריונים ואתם מתחילים ללמוד את התכנית המדויקת ביותר עבורכם. 

איך זה קורה בפועל?

מתכונת הלימודים של נרשמי סמסטר אביב מורכבת משני סמסטרים בשנה א': סמסטר אביב (פברואר/מרץ) וסמסטר קיץ (יוני) - קיץ אחד קצר שעושה את כל ההבדל... הרשמה ללימודי סמסטר אביב תאפשר לכם להדביק את הפער ובשנת הלימודים הבאה תוכלו כבר להצטרף למסלול הלימודים הרגיל, המתחיל בסמסטר הסתיו (אוקטובר). 

מה היתרונות?

היתרונות בסמסטר אביב ברורים: אתם יכולים להתחיל ללמוד עוד השנה, ולהרוויח את שנת הלימודים הזאת.
התחלת הלימודים כבר השנה תקרב אתכם בעוד צעד משמעותי לעבר המשרה עליה אתם חולמים, לשוק העבודה שהלימודים ייפתחו בפניכם, על השכר, ההתפתחות והעניין שהוא מביא איתו, וכל זאת הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.
בנוסף, התחלת הלימודים באביב מאפשרת את זמן ההתארגנות הנדרש (עוד חצי שנה מהיום) לקראת הלימודים: תוכלו לבדוק לעומק את תכנית הלימוד, להתארגן על כל נושא המימון, המלגות, המגורים וכדומה. 
בתמורה לסמסטר קיץ אחד בלבד תוכלו להתחיל את השנה הבאה כבר באוקטובר הבא, ותתחילו לצעוד היישר לעבר העתיד שלכם כבר עכשיו. נתראה באביב.