טקס הענקת תארים מחזור תש"ף


ברכות ל-589 הבוגרים והמוסמכים שקבלו את הדיפלומות והוסמכו בטקס הענקת תארים מול 2,500 משתתפים!

בטקס הענקת תארים של מחזור תש"ף שהתקיים ב- 21.3.21 בהנחייתה של לוסי איוב, הוסמכו 589 בוגרים ומוסמכים חדשים. התואר הנכסף נשלח לכל אחד הביתה רגע לפני האירוע – שהתקיים בשידור חי. תחושות ההתרגשות, הגאווה והשמחה ניכרו בפניהם של הבוגרים והמוסמכים שצפו עם המשפחות והחברים מהתואר, ובמיוחד כאשר השמות והתמונות של בוגרי המחזור נקראו והוצגו על המסך.

Some description

הטקס השנה התקיים גם בסימן חגיגות 25 שנה לאפקה. מיצג מציאות מדומה ייחודי הציג את הדרך אותה עבר המסד מאז הקמתו ועד הפיכתו למוסד מוביל ופורץ דרך בתחומו. במהלך המיצג אף נחשפנו לתשוקה להנדסה – מה שמניע את אפקה פעם אחר פעם ומה שמעניק למהנדסים את רוח השליחות והנכונות לחולל שינוי בחייהם של אנשים.

נשיא המכללה, פרופ' עמי מויאל ויו"ר חבר הנאמנים, האלוף (במיל') דני רוטשילד, ברכו. לאחר הנפת הכובעים, שהגיעו לכל אחד במארז עד הבית, הופיע הזמר חנן בן ארי במיטב הלהיטים שלו שהקפיצו את כולם
. בין הנוכחים בקהל היו לצד המהנדסים הטריים גם מאות ילדים מהפריפריה, שהוזמנו במיוחד כדי לקבל השראה וליהנות ממופע חינם, ביוזמתה של אפקה ובשיתוף בית יציב וכל ישראל חברים, אותן מלווה אפקה כאקדמיה מאמצת.

Some description

פרופ' עמי מויאל, נשיא מכללת אפקה “אנו גאים בבוגרי מחזור תש”ף שסיימו את התואר האקדמי בלימודי הנדסה בתקופה של מציאות משתנה כאשר את סיומו הם לומדים מרחוק בשל מגבלות הקורונה. תוצרי הלימודים ישמשו אותם בהמשך הקריירה ובפיתוח מוצרים לתועלת המשק והחברה. אפקה תמשיך לחנך מהנדסים תוך שימת דגש על תהליך חוויתי המקנה ידע, כישורים חיוניים וערכים".

אנחנו גאים בכל אחת ואחד מכם, בוגרי ומוסמכי אפקה, על ההתמדה, ההשקעה, היצירתיות והנחישות. אין לנו ספק שנשמע עליכם ועל השינוי שתובילו.

הקלטה מלאה של טקס הענקת תארים תש"ף >
סגל אפקה מברך את בוגרי ומוסמכי תש"ף >

Some description


Some descriptionSome description