אפקה עולה ליגה

נבחרת הכדורסל של אפקה משאירה אבק לקבוצות אחרות

לאחרונה קמה נבחרת כדורסל במכללת אפקה. הנבחרת משתתפת במשחקים תחת איגוד אס"א ( איגוד ספורט אקדמי) איגוד אשר מטרתו לעודד תחרויות ספורט בין מכללות. לא עבר זמן רב, והנבחרת החלה לצבור תאוצה ולנצח במשחקים מול מכללות אחרות. בין רצף הזכיות נמצאות נבחרות וותיקות ומנוסות כגון: מכללת שנקר, האקדמית תל אביב יפו והמרכז האקדמי פרס.

מהפך שהוביל לניצחון
במשחק האחרון, שיחקה נבחרת אפקה מול נבחרת מכללת וינגייט. הדרמה שהתחוללה על המגרש הייתה גדולה, נבחרת וינגייט, הובילה כמעט לאורך כל המשחק, אך ברגע של טיים אאוט, הפיח המאמן שון קאשי, רוח קרב בין אפקה, אשר תורגמה מיד על הפרקט. תוך מספר דקות החלו השחקנים לקלוע סלים שהובילו למהפך דרמטי ולניצחון מוחץ בתוצאה 80:71 .אתר ספסל הגיב על הזכייה: "גם השבוע אפקה לא מתקשה ושומרת את היריבה שלה על סקור נמוך". בעקבות ניצחון זה, יתקיים ביום שישי 23.1, משחק אשר יקבע את המשך דרכה של הנבחרת, בליגה העליונה של ליגת המכללות הארצית!

השחקנים המהנדסים שלנו:
שון (משה) קאשי בעמדת המאמן שחקן, תומר שטיין, עדן בן, אסף ברון, גיא עטיה, מור סיני, גל רדמרד, רותם לבני, אסף פרנקה, שי יוסיפוף, גל ענבר, דין גולדשטיין, טל חליבה ודניאל סיבוני.