התמחות בטכנולוגיות תוכנה ומידע

כמה מילים על תחום מערכות מידע

כחלק אינטגראלי מעולם הנדסת התוכנה אשר עוסק בתכנון, פיתוח ויישום תוכנות מחשב שונות, תחום טכנולוגיות תוכנה ומידע מתמקד בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות במטרה לשפר את יכולות הניהול והתחזוקה של מערכות הליבה ארגוניות, כמו גם לשמר ולמנף את משאבי הידע שנצברו בארגון.

יתרונות ההתמחות במסלול טכנולוגיות תוכנה ומידע
של מכללת אפקה

התמחות בתחומי טכנולוגיות תוכנה ומידע של מכללת אפקה במסגרת הלימודים לתואר ראשון בהנדסת תוכנה, מעניקה לסטודנטים ידע מדעי מחקרי נרחב בתחום מדעי המחשב, לצד ניסיון מעשי בטכנולוגיות לפיתוח מערכות תוכנה בשיטות הנדסיות, תוך דגש על טכנולוגיית פיתוח מונחה עצמים ופיתוח תוכנה ברשת. נושאי הלימוד במסלול התמחות נועדו לטפח את כישורי הסטודנטים בתחומי טכנולוגיות התוכנה והמידע התפעול וכוללים, בין היתר, לימודי מתמטיקה והנדסת התוכנה אשר מציידים את הסטודנטים בכלים והכישורים החיוניים להצלחתתם בתחום ייחודי זה.

העתיד שלך בתחום טכנולוגיות תוכנה ומידע

הידע התאורטי והסדנאות המעשיות שאליהן נחשפים הסטודנטים במהלך התמחותם במסלול זה מאפשרים להם להמשיך את לימודיהם לתארים מתקדמים, כמו גם להשתלב בהצלחה בחברות פיתוח תוכנה וחומרה, חברות תקשורת, חברות אינטרנט ובמחלקת מערכות מידע של בנקים וחברות ביטוח. הביקוש הגבוה למומחים בטכנולוגית תוכנה ומידע מאפשר לסטודנטים ליהנות מתנאי שכר גבוהים מהממוצע במשק ומהזדמנויות מגוונות להשתלב בתפקידים מרתקים במגזרי המשק השונים.

בוגרי התכנית להנדסת תוכנה של אפקה אשר פנו לתעשייה, עובדים כיום בחברות מובילות בתחומן, כגון: קומברס, נייס, אמדוקס, מרקיורי, התעשייה האווירית, צה"ל, משרדי ממשלה, חברות סלולר, בזק, וחברות סטארט-אפ שונות
לימודי פיתוח תוכנה