ד"ר משה תשובה

ד"ר משה תשובה

ייחודם של הלימודים

לימודי תואר ראשון בהנדסה מכנית במכללת אפקה מתאפיינים בדגש מיוחד על חינוך מהנדסים מקצועי, עדכני ואיכותי. הלימודים מציעים התנסות מעשית ומעודדים פיתוח יכולות אישיות. לכן חלק מהקורסים בתואר כוללים סיורים לימודיים, ורבים מהשיעורים מתייחדים בדרכי הוראה יצירתיות וחדשניות.     

תוכנית הלימודים של מכללת אפקה

תוכנית הלימודים של אפקה לתואר ראשון בהנדסה מכנית מקנה לסטודנטים ולסטודנטיות ידע מקיף ומגוון עשיר של כלים החיוניים לעבודתם של מהנדסים מכניים. התוכניתמציעה התמקצעות באחד מחמישה מסלולי התמחות: מכטרוניקה-רובוטיקה, זרימה ואנרגיה, מכניקת מוצק, רכב וחומרים. 
במהלך התואר וכחלק מקורסי הליבה, הסטודנטיות והסטודנטים מתכננים מוצר הנדסי, משלב הרעיון, דרך בחירת החומריםוהתכנון המכני, ועד אינטגרציה ובניית תיק ייצור. תהליך זה מקביל לתהליך המקצועי והניהולי של תכנון מוצר בתעשייה, ומקנה לסטודנטים ניסיון מעשי לקראת השתלבותם בשוק העבודה. 

חברי הסגל בתוכנית להנדסה מכנית של אפקה

חברי הסגל בתוכנית להנדסה מכנית של אפקההם מרצים בעלי ניסיון תעשייתי עשיר ורקע מחקרי בתחומים שונים. בזכות שילוב זה בין המעשי לאקדמי, זוכים הסטודנטים והסטודנטיות בחוויית לימוד עשירה ומקיפה ובהוראה איכותית. לצד זאת, אפקה מאופיינת באווירה לימודית נעימה ותומכת, ומציעה לימודים בכיתות קטנות וקשר אישי עם המרצים לאורך כל התואר.