מחזור תשע"ג

מחזור תשע"ג

10 מוסמכים ו-351 בוגרי מחזור תשע"ג של מכללת אפקה להנדסה, קיבלו את התואר בטקס מרשים בנוכחות המשפחות, סגל המכללה ואורחים נוספים.

הטקס התקיים ברחבת בניין המעבדות, במתחם הפיקוס של המכללה, ביום א', 6 באוקטובר 2013.

טקס זה הינו ה-14 במספר בו המכללה מעניקה תארים לבוגרי התואר הראשון והטקס השני בו מעניקה המכללה תארים למוסמכי התואר השני!
בטקס זה הוסמך המחזור הראשון של המחלקה להנדסת אנרגיה!

הטקס נפתח בצעדת המוסמכים והבוגרים לקול תשואות האורחים ובהתרגשות ניכרת. ראשונים למתחם הטקס צעדו 10 מוסמכי מחזור הלימודים הראשון לתואר שני, מהמחלקה להנדסת מערכות ואחריהם 351 בוגרי המחלקות לתואר ראשון בהנדסה רפואית, בהנדסת חשמל, בהנדסה מכנית, בהנדסת תוכנה ובהנדסת תעשייה וניהול.

בראשית הטקס ברכו את הבוגרים הטריים יו"ר חבר הנאמנים, אלוף במיל. דני רוטשילד ונשיא המכללה, פרופ' מוטי סוקולוב ואיחלו להם הצלחה בהמשך דרכם המקצועית. רן בן אריה, בוגר בהצטיינות של המחלקה להנדסה מכנית בירך בשם המוסמכים והבוגרים.

רגע מרגש במיוחד היה המעמד בו הסמיך נשיא המכללה את המוסמכים והבוגרים כבעלי תואר ראשון ושני בהנדסה, מיד לאחר שהבוגרים והמוסמכים פנו אל בני משפחותיהם והודו להם במחיאות כפיים על הסיוע והתמיכה במהלך תקופת הלימודים.

לאחר הענקת פרסים לפרויקטי הגמר המצטיינים ואתנחתות אמנותיות עם שי גבסו, זמר ויוצר, שכישוריו זכו לפרסים ולהוקרות, עלו לבמה לקבלת התואר, בזה אחר זה, כל המוסמכים והבוגרים שסיימו את הלימודים בהצטיינות יתרה ובהצטיינות, כמו גם בוגרי תוכנית המצטיינים "אתגרים". לאחר מכן, הקריא מנחה הערב, מר רונן הירשלר, את שמות כל הבוגרים שעלו לבמה לקבל את התואר.