פרופ' אראל אבינרי

פרופ' אראל אבינרי

ייחודם של הלימודים

לתואר שני בהנדסה וניהול במסלול מערכות תשתית במכללת אפקה מתבטא בדגש המיוחד שהמכללה מעניקה להכשרת מהנדסי ומנהלי מערכות תשתית ביישום מתודולוגיות הנדסיות וניהוליות, בשילובן של טכנולוגיות מתקדמות, ובהבנה מערכתית מעמיקה של יחסי הגומלין בין מערכות התשתית השונות ובין הסביבה הכלכלית והחברתית.היכולות והכלים שמוסמכי התכנית רוכשים במסגרת לימודיהם יסייעו להם להשתלב ולהתקדם בתפקידים בעלי חשיבות רבה בתכנון, הקמה וניהול מערכות תשתית, בסקטור הציבורי והפרטי.

תכנית הלימודים של מכללת אפקה

לתואר שני בהנדסה וניהול במסלול מערכות תשתית הינה ייחודית מסוגה בארץ ואושרה על-ידי המועצה להשכלה גבוהה. התכנית שנועדה להכשיר את דור העתיד של מהנדסי ומנהלי מערכות תשתית נבנתה במשותף עם מומחים לתחומי הנדסה וניהול מערכות תחבורה, אנרגיה, מים וביוב, ומבוססת על תכניות לימודים של מוסדות ברחבי העולם.

סגל התכנית במסלול הנדסה וניהול מערכות תשתית של אפקה 

מונה מרצים בעלי ניסיון רב בדיסציפלינות הנדסיות רלוונטיות, תורם משמעותית לאיכות ורמת ההוראה ומעניק לסטודנטים ערך מוסף ייחודי. לכך מצטרפים אווירת לימוד נעימה ותומכת, חוויית למידה בכיתות קטנות, וקשר אישי עם סגל המרצים, המלווה את הסטודנטים לאורך כל תוכנית הלימודים ומעניק להם ייעוץ, הדרכה והכוונה פרטניים.