תואר שני בהנדסת מערכות אנרגיה והספק חשמלי עם תזה

התואר השני להנדסת מערכות אנרגיה והספק חשמלי במסלול המחקרי (עם תזה) הוא תואר ייחודי ובלעדי לאפקה. במסגרת הלימודים, כותבים הסטודנטים עבודת מחקר הנדסית-מדעית (תזה), בלווי מיטב החוקרים בתחום, ותוך התמודדות עם סוגיות שרלוונטיות לתעשייה. 
עבודת התזה הנכתבת כחלק מתוכנית הלימודים תוכל לשמש כתשתית ללימודי המשך גבוהים (דוקטורט) ותאפשר לסטודנטים, בין היתר, להשתלב כמרצים, חוקרים וחברי סגל אקדמי במוסדות אקדמיים ללימודי הנדסה.

כמו כן, התואר מקנה לסטודנטים התנסות במחקר אקדמי מדעי יסודי ומקיף, ומעמיק את ההבנה ההנדסית-מדעית שחיונית לפיתוח המשך הקריירה בתחום ולביסוס מעמדם בתעשייה.

התמחות במערכות אנרגיה 

המסלול המחקרי בהנדסה ומערכות אנרגיה עם תזה מאפשר לסטודנטים להתנסות במחקר מעמיק, מקיף בתחום, תוך בחירה של הנושא בהתאם להעדפתם. המחקר מבוצע בליווי חוקרים ותיקים באקדמיה, המחזיקים גם בניסיון מעשי מהתעשייה ובהתאם למגמות, שינויים ונושאים שנמצאים בליבת העיסוק של התחום.

התמחות במערכות הספק חשמלי 

המסלול המחקרי בהנדסה ומערכות הספק חשמלי עם תזה מאפשר לסטודנטים להתנסות במחקר מעמיק, מקיף בתחום, תוך בחירה של נושא הלימוד בהתאם להעדפתם. המחקר מבוצע בליווי חוקרים ותיקים באקדמיה, המחזיקים גם בניסיון מעשי מהתעשייה ובהתאם למגמות, שינויים ונושאים שנמצאים בליבת העיסוק של התחום.


למסלול מצטרפים בתום שנה א' ובהגשת בקשה ייעודית. 
בנוסף, סטודנטים שיעמדו בתנאי ועדת הקבלה יזכו לפטור משכר הלימוד ולמלגת קיום מיוחדת שתאפשר התמקדות במחקר


למסלול ללא תזה >>

למידע נוסף על התוכנית השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם: