פאנל הבוגרים

פאנל הבוגרים

מועמדים וסטודנטים רבים רואים בכם, הבוגרים, מקור מהימן להתייעצות בכל הקשור לצמתים בקבלת ההחלטות שלהם לדרך שאותה אתם כבר עשיתם. מפגש עם בוגרים, יאפשר להם לקבל תשובות והכוונות על סמך ניסיונכם בתעשייה ובכך להשפיע ולדייק את דרכם של הבאים אחריכם.

פאנל בוגרים & מועמדים - למועמדים ללימודי הנדסה שאלות רבות אליכם – במפגשים אלו אתם יכולים להשפיע על דרכו של מהנדס לעתיד שרואה בכם את עצמו 8 שנים קדימה
פאנל בוגרים & סטודנטים - מפגשים בין בוגרים לסטודנטים העוסקים בצמתי קבלת החלטות בחיי הסטודנט: בחירת התמחות, פרויקט הגמר ועוד.
בפרק הזמן בו הסטודנטים צריכים לקבל החלטה באיזה התמחות לבחור, הם מגלים קושי מאחר ורבים מהם עדיין לא גיבשו עמדה לגבי תחום העניין המקצועי הספציפי שלהם. מפגש עם בוגרים, יאפשר להם לקבל תשובות והכוונות על סמך ניסיונם בתעשייה.

סטאטוס להצלחה שלך:
"אני רואה חשיבות מובהקת לתרומה שלנו, בוגרים צעירים, לסטודנטים מהנדסי העתיד. ישנם נושאים רבים שמהווים צמתים ונקודות התלבטות בחייו של סטודנט שעשויים להשפיע על הנתיב שיבחר להמשך הקריירה שלו. מפגשי בוגרים-סטודנטים סביב צמתים מסוג זה הם בדיוק מה שאני הייתי שמח לקבל כסטודנט ואני שמח שאני יכול לחזור לקמפוס כבוגר ולתרום מניסיוני לסטודנטים"
אור אמיר, בוגר תעשייה וניהול 2016, ראש צוות ניהול פרויקט בחברת IBM.

לפרטים נוספים יש לפנות אל דגנית בר-און, מנהלת קשרי בוגרים, 03-7688653, alumni@afeka.ac.il 

פאנל בוגרים בהנדסת תעשייה וניהול