מהתמחות לקריירה

"מהתמחות לקריירה" - מפגש בוגרי תעו"נ עם סטודנטים בתכנית

מפגש "מהתמחות לקריירה" התקיים לראשונה ב-30.5.18, שיתוף פעולה בין ראש ביה"ס לתעשייה וניהול, הדקנאט, ומדור קשרי בוגרים.
כל הגורמים נרתמו לנושא והוציאו לפועל מפגש של 8 בוגרי תעשייה וניהול עם 40 מהסטודנטים בתכנית שבחרו השנה התמחויות. הבוגרים השיבו על שאלות הסטודנטים בפאנל שעסק בצמתי התלבטות שמעסיקים אותם. ניסיונם של הבוגרים, הן כסטודנטים לשעבר והן כמהנדסים בתעשייה, תרם באופן ניכר לשיח הער ולאווירה המצוינת שאפיינה את כל הערב
.
 
"
אני רואה חשיבות מובהקת לתרומה שלנו, בוגרים צעירים, לסטודנטים שיהיו מהנדסי העתיד. ישנם נושאים רבים שמהווים צמתים ונקודות התלבטות בחייו של סטודנט שעשויים להשפיע על הנתיב שיבחר להמשך הקריירה שלו. מפגשי בוגרים-סטודנטים סביב צמתים מסוג זה הם בדיוק מה שאני הייתי שמח לקבל כסטודנט ואני שמח שאני יכול לחזור לקמפוס כבוגר ולתרום מניסיוני לסטודנטים", סיכם אור אמיר, בוגר אפקה בתעו"נ, וכיום מנהל פרויקטים, PMO Team lead, בחברת IBM.
 
ד"ר מיה גולן, ראש ביה"ס לתעו"נ, התייחסה אף היא להצלחת האירוע ואמרה כי "היה מרגש לפגוש את הבוגרים, לשמוע כיצד התפתחו מקצועית וכיצד הלימודים באפקה תרמו וממשיכים לתרום להם בניהול הקריירה שלהם כמהנדסי תעשייה וניהול מובילים בשוק. שמחתי לראות את הדיאלוג הממוקד, הענייני ובגובה העיניים שהתפתח בין הסטודנטים לבוגרים. אני חושבת שערוץ התקשורת הזה חשוב מעין כמותו ונפעל לשמרו גם בשנים הבאות".

בהמשך להצלחת המפגש יתוכננו מפגשים נוספים בפורמט זה
.