מחזור בוגרים שני לתכנית היזמות - AFEX

מחזור בוגרים שני לתכנית היזמות AFEX -  תשעה מיזמים חדשים יצאו לדרך 

חדר כושר וירטואלי, רובוט למשימות חקלאיות, גלשן הצלה ממונע ומזרק שאפשר להפעיל ביד אחת הם רק חלק מהמיזמים שפתחו ביום שני האחרון את המחזור החדש והשלישי של תכנית היזמות AFEX, המיועדת לסטודנטים ולבוגרים המעוניינים להפוך את הרעיון שלהם לסטארט-אפ.

המפגש הראשון נפתח עם פאנל של יזמים בוגרי המכללה: שני טולדנו, ברוכי הר-לב ותמיר יעקב אשר העניקו השראה למשתתפי התכנית וסיפרו על הדרך שעברו עד להובלת מיזם אישי. לאחר הפאנל התקיים סיעור מוחות ראשוני, בו הציגו חברי הצוות את המיזמים וקיבלו פידבקים משאר המשתתפים.
 

בעוד כשבועיים יתקיים מפגש המנטורינג הראשון בתכנית, בו יציגו הצוותים את המיזמים שלהם בפני מנטורים מהתעשייה שיעניקו משובים לצוותים. מנטורים שיתעניינו במיזם מסוים יוכלו ללוות את צוות היזמים באופן אישי לאורך התכנית. בוגרי אפקה שנבחרו כמנטורים: שי וייס ותומר אפשטיין.

התכנית תכלול בהמשך תוכן עשיר בנושא יזמות במסגרת הרצאות ומפגשים עם בכירי התעשייה שיספקו הכוונה והשראה למשתתפי התכנית. לזוכים בתחרות הסופית יוענקו חבילות שירות מטעם נותני החסות של התכנית: HIVEY (חלל עבודה), Roads Untravelled ו- TLV Starters (ליווי יזמי אישי), ניוטון (חיפוש פטנטים), אינטוויז'ן (שעות ייעוץ לפיתוח דגם) ואייל ברוק – משרד עורכי דין (שירותי ייעוץ משפטיים).

במידה ובין מכריכם יזמים או אנשי הייטק מנוסים שיישמחו לשתף פעולה עם התכנית ולתרום מנסיונם ליזמים בתחילת דרכם, אנא הפנו אותם למנהל התכנית עוז מחלבני