תואר שני בהנדסה .M.Sc

מכללת אפקה להנדסה גבוהה בתל-אביב מתמחה בתכניות לימודים לתואר שני בהנדסה. תכניות הלימוד מבוססות על שילוב תחומי הליבה ההנדסיים ופותחו כמענה לצורכי התעשייה, תוך קשר הדוק עמה.
בנין המכללה
פרופ' גדעון לנגהולץ

דבר יו"ר ועדת הוראה פרופ' גדעון לנגהולץ

תכניות הלימוד לתואר שני באפקה דוגלות בהרחבת עולמות הידע של בוגר התואר הראשון והקנית יכולות נוספות המעשירות את תחום העיסוק, וזאת בשונה מגישות אחרות של לימודי המשך דיסציפלינאריים.

תכניות הלימוד לתואר שני ללא תזה, של מכללת אפקה מאפשרות לסטודנטים להרחיב את השכלתם ההנדסית, מספקות להם "ארגזי כלים הנדסיים" נוספים לאלה שרכשו במסגרת לימודי התואר הראשון, וחושפות בפניהם את הלימודים הרב-תחומיים שמהווים את מַהוּת העשייה ההנדסית כיום.

חמש תכניות הלימוד הרב-תחומיות לתואר שני שמציע בית הספר ללימודי מוסמכים פותחו כמענה לצרכי התעשייה והמגזר העסקי, תוך תיאום עם גורמים מקצועיים במגזרים אלה: מערכות תבוניות*, הנדסת מערכות, הנדסת אנרגיה, הנדסה וניהול מערכות שירות, הנדסה וניהול מערכות תשתית.

ללמוד תואר שני בהנדסה באפקה .M.Sc

מכללת אפקה מטפחת איכות ומצוינות, והלימודים בה לתואר שני מיועדים למטרות קידום אישי ומקצועי, במוסד האקדמי המתאים ביותר:

  • חדשנות תכניות הלימוד מציעות מתכונת חדשנית המתבססת על שילוב ייחודי של תחומי הליבה ההנדסיים.

  • למידה רב-תחומית וראיה כוללת פיתוח תכניות לימוד רב - תחומיות, בדגש על לימוד נושאים, הקניית כלים ופיתוח ראיה כוללת ומערכתית.

  • שיתוף פעולה הדוק עם התעשייה בבניית תוכניות הלימוד, סגל המרצים מונה אנשי מקצוע מובילים בתחומם בעלי ניסיון רב ומקיף בתעשייה.

  • התאמת תכניות הלימוד לעולם העבודה תכניות לבעלי ניסיון מקצועי המאפשרות ללמוד תוך כדי עבודה.

מסלולי הלימוד לתואר שני